Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

23 WOJSKOWY SZPITAL UZDROWISKOWO - REHABILITACYJNY SP ZOZ W LĄDKU-ZDROJU

DOM WETERANA

POBYTY DLA ŻOŁNIERZY - TURNUSY PROFILAKTYCZNO-LECZNICZE Z TRENINGIEM ANTYSTRESOWYM

KOMPLEKSOWE LECZENIE I REHABILITACJA

KRYTY BASEN I STREFA SPA Sanus Per Aquam

23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SP ZOZ w Lądku-Zdroju to renomowana placówka medyczna, której misją jest zapewnienie kompleksowej opieki zdrowotnej i rehabilitacyjnej na najwyższym poziomie. Nasz zespół doświadczonych lekarzy, terapeutów i personelu medycznego pracuje z pasją i zaangażowaniem, aby zapewnić naszym pacjentom szybką rekonwalescencję i poprawę stanu zdrowia. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami i zapleczem diagnostycznym, co pozwala nam skutecznie diagnozować i leczyć różnorodne schorzenia. Położenie naszego szpitala w malowniczej okolicy górskiego uzdrowiska sprzyja procesowi zdrowienia, umożliwiając jednocześnie relaks i regenerację. Jesteśmy dumni z naszej tradycji, ale również otwarci na nowoczesne metody leczenia i innowacje.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia oraz profesjonalnej opieki medycznej w przyjaznej atmosferze.

Konkurs fotograficzny 2025